Login

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky internetového obchodu
Zákazník je povinen se před nákupem seznámit s těmito obchodními podmínkami.
1. Veškeré přijaté objednávky jsou považovány za závazné, kupní smlouva se uzavírá okamžikem odeslání objednávky zákazníkem. 
2. Dodavatel si vyhrazuje právo na změnu cen. Zákazník platí cenu potvrzené objednávky.
3. Vyhrazujeme si právo na prodloužení dodací lhůty (čl. III. odst. 3) v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O delší dodací lhůtě je zákazník neprodleně informován.
4. Zákazník je o přijetí objednávky automaticky informován elektronickou poštou (pokud uvede svůj e-mail).
5. Jednotlivé popisy zboží jsou pouze informativní, mohou podléhat obsahovým změnám.
6. Jsme plátci DPH - všechny ceny jsou koncové s DPH.
 I. Úvodní ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí pro objednávání zboží ze sortimentu uvedeného na internetové stránce prodávajícího http://www.barakuda-diving.cz/  prostřednictvím internetového obchodu. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího jeho zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží).
 II. Objednávka, uzavření smlouvy
1. Dle nového občanského zákoníky při nákupu v e-shopu zákazník uzavírá kupní smlouvu okamžikem odeslání objednávky.
2. Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu ( množství zboží, výše ceny, náklady na přepravu, vzdálenosti apod..), zejména při ceně vyšší než 2 000,- Kč vždy oprávněn žádat kupujícího o autorizaci objednávky vhodným způsobem, např. telefonicky či písemně. Odmítne-li prodávající objednávku požadovaným způsobem autorizovat, považuje se objednávka za neplatnou.
3.  Po odeslání objednávky bude zároveň odesláno e-mailem její potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějakou nesrovnalost okamžitě zkontaktuje mailem info@barakuda-diving.cz
III. Zrušení objednávky
Zrušení objednávky ze strany zákazníka:
Objednávka je považována za závaznou 1 hodinu po jejím odeslání. Během této hodiny máte možnost kdykoliv objednávku telefonicky, emailem nebo faxem bez udání důvodu zrušit.
Zrušení objednávky ze strany prodávajícího:
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
 
  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
  • změnila se výrazným způsobem cena
V případě, že tato situace nastane, se zavazujeme, že Vás neprodleně zkontaktuje e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, ...).
IV. Vrácení zboží
Aby pro Vás bylo nakupování opravdu bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruka vrácení peněz", která by měla zvýšit Vaši důvěru v nakupování přes Internet.
Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost je vrátit a budou Vám neprodleně zpět zaslány peníze.
 Podmínkou vrácení peněz je:
1. Zboží musí být naprosto neporušené, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje
2. Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů  od obdržení
3. Ve vracené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky
4. Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné, je odečtena částka za vrácení peněz dle ceníku pošty či banky. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijato!
V. Dodací podmínky, termín
1. Místem plnění je sídlo/ bydliště/ nebo místo podnikání kupujícího nadepsané ve formuláři objednávky, neuvede-li kupující do objednávky místo jiné.
2. Za dodání zboží se považuje jeho osobní převzetí v provozovně Vladivostocká 1460/10 Praha 10 nebo předání prvému dopravci k přepravě pro kupujícího. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího dnem zaplacení kupní ceny.
3.Prodávající dodá zboží v co nejkratší možné době (zboží na skladě je posíláno do druhého dne, jinak zpravidla do pěti pracovních dnů) po doručení platné objednávky.
Vyhrazujeme si právo na prodloužení dodací lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O delší dodací lhůtě je zákazník neprodleně informován. Nedodá-li prodávající zboží ani v dodatečně mu prokazatelně stanovené přiměřené lhůtě, je kupující oprávněn od smlouvy bez dalšího odstoupit.
4. Zboží bude dodáváno v běžných papírových či jinak obvyklých obalech, nevyplývají-li z jeho povahy či z ujednání účastníků požadavky speciální.
VI. Platební podmínky, způsoby doručení
1. Kupní cena zboží je splatná proti převzetí. V případě zásilek zaplatí tyto náklady stejným způsobem jako cenu zboží kupující, a to ve výši přesně stanovené v závislosti na způsobu zvolené dopravy. Dojde-li v rámci jedné zásilky ke spojení více menších objednávek (např. přiobjednání) lze jejich cenu sčítat, popř. bude balné a dopravné účtováno jen u jedné z objednávek.
V současné době je možné zboží hradit 3 způsoby:

1. Na dobírku
2. V hotovosti - při osobním převzetí
3. Platba na účet předem
Doprava zboží - zboží lze v současné době dopravovat dvěma způsoby:
1. obyčejným balíkem České pošty v rámci České republiky 
2. obchodním balíkem České pošty v rámci České republiky 
Česká pošta - Obyčejný balík
Obyčejný balík je služba, kterou provozuje Česká služba. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout.Doba dodání se pohybuje v řádu několika dní.
Cena: - při objednávkách do 3.000,- Kč : 120,- Kč při platbě předem převodem na účet. Při platbě dobírkou 150,- Kč.
Česká pošta - Obchodní balík
Obchodní balík je služba, kterou provozuje Česká služba. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout. Doba doručení je max. 24 hodin.
Cena: - při objednávkách do 3.000,- Kč : 120,- Kč při platbě předem převodem na účet. Při platbě dobírkou 150,- Kč.
- při objednávkách v úhrnné hodnotě 3.000,- Kč a více je doprava zdarma.
Při zasílání zboží o váze větší než 10kg (láhve, závaží...) pomocí České pošty je cena dodání 200,-Kč při platbě předem převodem na účet. Při platbě dobírkou u takto těžkého zboží je cena 210 Kč.
Balné neúčtujeme!
Změna sazeb vyhrazena v závislosti na aktuálních cenících České pošty.
VII. Ochrana osobních dat
Prodejce zpracovává osobní data v souladu ze zákonem číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a to v marketingové databázi firmy při plném respektování povinnosti správce dle ust. § 5 zákona. Zpracované údaje jsou plně chráněny funkčním vnitřním systémem ochrany dat (soubor vnitřních organizačních a technických opatření). 
 VIII. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto něco jiného.
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží ( včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou v ceníku na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případe prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou, je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán.

Dodatek 2014:
Zákazník má možnost odstoupení od smlouvy do 14 dní dle zákona (možnost vrátit zboží)
Zákazník tak může učinit do 14 dní od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy v praxi znamená, že kupující musí ve stanovené době vrátit zakoupené produkty, prodávající pak zašle peníze zpět zákazníkovi do 14 dnů. Nemusí tak však učinit, pokud nemá zpět své zboží nebo doklad o jeho odeslání.
Současně lze nově cenu snížit o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním. E-shop však musí o tomto postupu zákazníka informovat. Poštovné při vrácení produktu platí kupující.
Při reklamaci možnost slevy z kupní ceny
U reklamací prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy. Nově může prodávající nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
V případě reklamace si , si zákazník může vybrat, zda chce zboží vyměnit, opravit, úplně odstoupit od smlouvy nebo slevu. U nepodstatného porušení zákazník může žádat odstranění vady či slevu. Odstoupit může pouze tehdy, pokud prodejce odmítne závadu odstranit nebo to nestihne včas.

Kontakty

BARAKUDA DIVING s.r.o.
Prodejce potápěčského vybavení, cestovní agentura, kurzy potápění
IČ: 28959981
DIČ: CZ28959981
Praha 10 - Vršovice bazén Slavia, Vladivostocká 1460/10
tel: 272 730 951
fax: 272 700 323
Barakuda - kurzy potápění, škola potápění, zájezdy, potápěčský klub a e-shop potápěčské potřeby
Od 1.6.2020 je eshop vypnutý !!

Created by © 2007-18 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign